post

Príprava žiackeho oddielu pred sezónou 2018/2019

Tak ako každý rok aj tento rok sa naši mladý nádejný futbalisti pripravujú do novej sezóny. Z dôvodu vysokých teplôt a dovolenkového obdobia mal však tréner Martin Mareček ťažkú úlohu. Naši žiaci po minulej sezóne poriadne podrástli a pri pohľade na aktuálny káder, ktorého počet je 19 členov a stále sa zväčšuje, by sa každý súper mal mať na pozore.

Dňa 11.08.2018 o 14:00 schopnosti svojho mužstva chcel tréner Martin Mareček preveriť proti tradičnému rivalovi zo Zbehov. Zápas sa od začiatku hral vo svižnom tempe a napriek absencii niektorých hráčov bola dominancia našich chlapcov a dievčat od začiatku zápasu citeľná. Do listiny strelcov sa našich hráči zapísali hneď 10x, čo jasne dokazuje veľkú chuť a odhodlanie žiackeho oddielu túto sezónu hrať o popredné priečky v tabuľke. Zápas sa nakoniec skončil výsledkom 10:2. Ďakujeme divákom, ktorý si našli cestu na ihrisko a podporili našu futbalovú mládež. Zároveň ďakujeme všetkých rodičom, za pomoc a podporu pri organizácii.