post

Príprava pred sezónou

Nie je nijak zvláštne, že pred začatím každej sezóny je nutné urobiť rozsiahle úpravy. Nebolo tomu inak ani u nás túto sezónu. Vyhrnuli sme si preto rukávy a pustili sa do bežný činností ako úprava trávi, likvidácia odpadkov a iných činností súvisiacich so zabezpečením materiálno-technickým zázemím futbalového klubu. Bohužiaľ to nebolo všetko. Približne pár týždňov pred začatím sezóny sa nám v areály ihriska ocitli extrémisticke symboly. Realizačný tím okamžite reagoval a príslušné symboly zamaľoval bielou farbou, ktorou klub disponuje. Však po pár silných nárazových dažďoch sa farba zmyla a nelichotivé posolstvo svietilo na múroch areálu ďalej. Preto sme sa obrátili o pomoc spoločnosti M-Homza s.r.o., ktorá nám bezplatne poskytla farbu. Stačila už len chuť do práce a mohli sme začať. Touto cestou sa chceme poďakovať spoločnosti M-Homza s.r.o. za poskytnutie tejto pomoci. Ďakujeme.