post

Sústredenie 2018/2019

Napriek tomu, že sa chystáme napísať sumarizáciu tohtoročného sústredenia, ktoré sa uskutočnilo v Bojniciach už 2 týždne, stále nemáme slov. Po veľmi dlhej dobe sme obnovili zvyk kombinovaného sústredenia mužov a žiakov. Pre každého účastníka tohto sústredenia bolo dych vyrážajúce s akým entuziazmom a elánom pristupovali naši žiaci k celému sústredeniu. Bolo veľkým osviežením pre všetkých vidieť nefalšovanú čistú radosť z futbalu, ktorý niektorí z nás nosia vo svojom srdci. Preto je veľmi ťažké opísať všetko, čo sme na sústredení zažili. Tak ako žiaci pod trénerom Marečkom, tak aj muži pod trénerom Rebrom, mali svoj osobitný harmonogram, čo znamená 2x toľko zážitkov a vtipných príhod.

Preto by sme radi poďakovali Obecnému úradu v Čabe za finančnú podporu vďaka, ktorej sme mohli toto sústredenie realizovať. Zároveň by sme chceli poďakovať všetkým rodičom a dobrovoľníkom, ktorí sa podujali na dozorovanie našej mládeže. Veríme, že rovnaký zážitok si zopakujeme aj o rok.