post

Prvý tréning pred sezónou

Dňa 24.07.2018 o 19:00 sa na ihrisku v TJ Nové Sady uskutočnil prvý tréning A oddielu pred sezónou 2018/2019. Na tréningu sa zúčastnilo 13 hráčov. Ostatný hráči sa z objektívnych príčin nedostavili(pozdravujeme všetkých na dovolenke 🙂 ). Tréning bol rozdelený na 2 sekcie a síce tréningu brankárov vedený Dominikom Halvoníkom a tréning hráčov vedený Michalom Pargáčom.

Hráčsky tréning pozostával z úvodnej rozcvičky, kondične zameranej časti a technicky zameranej časti. Následne sa obe sekcie spojili a precvičovali strelecké a útočné schopnosti hráčov. Na záver tréningu sa hráči rozdelili do 2 mužstiev a odohrali 2 zápasy na formáte malého ihriska, pričom precvičovali kompaktný prechod s obrany do útoku a späť.

Po ukončení tréningu si hráči posedeli pri občerstvení a predebatovali čerstvé dojmi po ukončenom tréningu.