post

Prestupy v žiackom oddiely

Tréner Mareček spolu s celým organizačným týmom žiackeho oddielu už naplno trénujú na nadchádzajúcu druhú polovicu sezóny. Každý, kto si našiel čas a navštívil žiacky tréning vie, že káder sa skoro vôbec neobmenil. Rovnaký húf nadšených mladých talentov bude drať kopačky na novosadskom ihrisku aj cez letnú časť. Napriek tomu sa určité zmeny predsa len udiali.

So zmiešanými pocitmi sme prijali správu o odchode našej brankárskej jednotky, Viktora Vašíčka. Zmiešané boli preto, že na jednej strane nás veľmi mrzelo, že hráč ako je Viktor opúšťa naše rady. Nikto hádam nebude namietať ak povieme, že celá Viktorova rodina bola počas jeho pôsobenia v TJ Nové Sady veľkou oporou pre celý klub. Každý člen ich rodiny bol nedeliteľnou súčasťou žiackeho oddielu začo si zasluhujú obrovský vďak zo strany každého futbalového fanúšika nie len v Nových Sadoch. Na strane druhej, sa Viktor presúva do klubu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble.
To nás napĺňa radosťou a trochu aj hrdosťou, že možno za pár rokov sa budeme pozerať v televízií na brankára, ktorý do nedávna stál medzi žrďami na našom ihrisku. Veríme, že sa mu aj v 1. lige bude dariť rovnako ako u nás. Veľa šťastia Viktor!

Našťastie Viktorov odchod nebol jediný pohyb v našom žiackom oddiely. Úsmev na perách nám vyčaril návrat Simona Pinkavu. Po pôsobení v FC Nitra a ČFK Nitra sa rozhodol vrátiť do materského klubu v Nových Sadoch. Veríme, že spolu zo svojimi spoluhráčmi sa budú baviť futbalom aj naďalej.