post

Pomôžte aj vy svojimi 2%

Prečo darovať 2% z dane práve TJ Nové Sady?

Príspevok vo forme 2% z dane z príjmu fyzických a právnických osôb nie je príspevok navyše. Práve naopak, v prípade neuplatnenia si svojho práva tieto prostriedky odvedie daňový úrad do štátneho rozpočtu.

My vaše 2% z dane vieme využiť priamo pre deti a mládež z nášho regiónu. Vďaka vašej podpore budeme môcť zabezpečiť fungovanie mládežníckych oddielov v našom klube aby naše deti mali stále bezpečný priestor pre šport a zábavu so svojimi rovesníkmi.

Chceli by ste pomôcť ale neviete ako nato?

Ste zamestnanec?
Tlačivá nájdete tu:
Potvrdenie o zaplatení dane
Vyhlásenie 2-3 % za rok 2018

Ste firma?
Od roku 2018 musíte ako právnická osoba komunikovať s Daňovým úradom elektronicky. Darovať 2% z dane teda dokážete len priamo v elektronickom systéme.

ÚDAJE POTREBNÉ NA POUKÁZANIE 2%

IČO: 31875840
Právna forma: 701 – Združenie  
Obchodné meno/názov: TJ Nové Sady
Sídlo: Nové Sady 187    
PSČ: 951 24  
Obec: Nové Sady

Ďakujeme, že chcete s nami zlepšovať kvalitu života v našom regióne.