post

Koniec trénera Rebru v Nových Sadoch

Milí športoví fanúšikovia, za posledných pár týždňov sa toho stalo naozaj veľa. Od začatia súťaže všetkých oddielov, cez záverečné prestupy, až po personálne výmeny. Väčšinu informácií sme vám prinášali pomocou našej FB stránky.

Jedna z tých výraznejších noviniek je odchod trénera Rebru z A oddielu TJ Nové Sady. Na základe vzájomnej dohody medzi výborom TJ Nové Sady a trénerom Rebrom došlo k ukončeniu spolupráce po nelichotivom výsledku v susedskom derby proti Šuriankam. Trénerovi Rebrovi ďakujeme za odvedenú prácu a prajeme veľa úspechov do budúcnosti.

Mužstvo až do konca sezóny bude viesť hrajúci tréner, Roman Fuska. Svoju premiéru mal 21.04.2019 proti mužstvu Štefanovičovej, na ich domácej pôde. S radosťou vám oznamujeme, že svoje úvodné vystúpenie zvládol na výbornú a z ihriska súpera sme si odniesli 3 body po výsledku 2:5. Veríme, že rovnaké výsledky nás čakajú aj s nadchádzajúcimi súpermi.