post

Káder, ktorý má na viac

Po extrémne náročnej jesennej časti si azda málo kto predstavoval, lepšie umiestnenie ako v spodných priečkach tabuľky. Odchod viacerých dlhoročných opôr ako Roman Fuska, Michal Pargáč či Braňo Boor v kombinácií s absenciu stabilného vedenia z lavičky si vybralo svoju daň. S rukou na srdci vám môžem povedať, že po poslednom zápase jesennej časti to v Nových Sadoch vyzeralo ako v úli. Každý kto mal aspoň trochu možnosť zháňal hráčov. Desiatky prevolaných hodín s hráčmi, stovky najazdených kilometrov do rôznych klubov by nám neboli nič platné, pokiaľ by sme nedokázali zachovať existujúci káder. Čo sa nakoniec aj podarilo.

Máme tu koniec prestupového obdobia a zimnú prípravu v plnom prúde. Tréner Rebra driluje svojich zverencov na hranicu ich síl. Predstavme si teda káder, ktorý má rozhodne na viac ako na 9. miesto:

 • Filip Gajdoš
 • Peter Kollár
 • Peter Horanič
 • Dalibor Greguš
 • Matúš Závodný
 • Lukáš Modrovič
 • Lukáš Dzúrek
 • Marcel Fábry
 • Kristián Krasňanský
 • Ján Kadja
 • Patrik Kyšták
 • Radovan Riečičiar
 • Jaroslav Zito
 • Roman Kollár
 • Rastislav Duračinský
 • Šimon Lampert
 • Lukáš Lednický

Zároveň tu máme ešte hráčov zo širšieho kádra, ktorý môžu v určitých prípadoch doplniť súpisku v prípade potreby:

 • Tomáš Brestovksý
 • Erik Majdan
 • Ján Pristaš
 • Adam Lidaj
 • Dominik Halvoník

Sme presvedčený, že pod skúseným vedením trénera Rebru a postupným nárastom kvality nášho kádru budeme vidieť v jarnej časti oveľa viac smútku na tvárach súperov ako tomu bolo doteraz.