Káder, ktorý má na viac

Po extrémne náročnej jesennej časti si azda málo kto predstavoval, lepšie umiestnenie ako v spodných priečkach tabuľky. Odchod viacerých dlhoročných opôr ako Roman Fuska, Michal Pargáč či Braňo Boor v kombinácií s absenciu stabilného vedenia z lavičky si vybralo svoju daň. S rukou na srdci vám môžem povedať, že po poslednom zápase jesennej časti to v Nových Sadoch vyzeralo ako v úli. Každý kto mal aspoň trochu možnosť zháňal hráčov. Desiatky prevolaných hodín s hráčmi, stovky najazdených kilometrov do rôznych klubov by nám neboli nič platné, pokiaľ by sme nedokázali zachovať existujúci káder. Čo sa nakoniec aj podarilo.

Máme tu koniec prestupového obdobia a zimnú prípravu v plnom prúde. Tréner Rebra driluje svojich zverencov na hranicu ich síl. Predstavme si teda káder, ktorý má rozhodne na viac ako na 9. miesto:

• Filip Gajdoš
  • Peter Kollár
  • Peter Horanič
  • Dalibor Greguš
  • Matúš Závodný
  • Lukáš Modrovič
  • Lukáš Dzúrek
  • Marcel Fábry
  • Kristián Krasňanský
  • Ján Kadja
  • Patrik Kyšták
  • Radovan Riečičiar
  • Jaroslav Zito
  • Roman Kollár
  • Rastislav Duračinský
  • Šimon Lampert
  • Lukáš Lednický

Zároveň tu máme ešte hráčov zo širšieho kádra, ktorý môžu v určitých prípadoch doplniť súpisku v prípade potreby:

• Tomáš Brestovksý
  • Erik Majdan
  • Ján Pristaš
  • Adam Lidaj
  • Dominik Halvoník

Sme presvedčený, že pod skúseným vedením trénera Rebru a postupným nárastom kvality nášho kádru budeme vidieť v jarnej časti oveľa viac smútku na tvárach súperov ako tomu bolo doteraz.